Informacja o przeniesieniu nabożeństw

Drodzy Parafianie i Przyjaciele wzgórza św. Małgorzaty. W ostatnim czasie w mediach sporo mówi się i pisze na temat remontu naszego kościoła i związanych z tym badań archeologicznych. O dofinansowanie tych prac z funduszu Unii Europejskiej staraliśmy się przez kilka lat. Prace te niestety spowodują niemożliwość korzystania z naszej świątyni przez najbliższe miesiące.

Przyszła niedziela będzie ostatnią, w której nasze nabożeństwa odbywać się będą w naszym kościele. Przez czas remontu Msze święte o normalnych porach odbywać się będą w kaplicy domu misyjnego. Jeżeli pogoda pozwoli, to niedzielne Msze święte odbywać się będą w altanie ogrodu domu misyjnego, do którego wejść będzie można przez bramę wjazdową domu misyjnego.

Za wszelkie utrudnienia już dziś bardzo serdecznie przepraszamy. Obiecujemy zarazem, że postaramy się aby remont ten przebiegał szybko i sprawnie. Jednocześnie cały projekt odnowy i renowacji zarówno kościoła jak i naszego wzgórza polecamy Waszym modlitwom. Nie ukrywamy też, że w związku z tym każde wsparcie finansowe jest mile widziane. Chcielibyśmy już teraz podziękować tym wszystkim, którzy do tej pory systematycznie wspierają nas w tej materii. Za wszelką życzliwość, zrozumienie i pomoc składamy serdeczne "Bóg zapłać".

Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Używane są one w celach statystycznych oraz by ułatwić korzystanie z serwisu. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek, zgodnie z obowiązującym prawem i aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zgodnie z Rozporządzeniem Unii Europejskiej o Ochronie danych Osobowych (RODO) informujemy, że żadne dane osobowe użytkowników nie są zapisywane ani przetwarzane przez naszą stronę inernetową, Polityka prywatności